7 Thoughts to “Psané reference”

 1. Be humble – buď pokorný – motto Pavla, které ho celé vystihuje. Tréninky s ním jsou prima, progres vidím již po třech měsících spolupráce . Mohu jen vřele doporučit 👍🏻☺️

 2. Za dosavadní dobu spolupráce (asi půl roku) s Pavlem, jsem udělal větší progres než za posledních pět let, kdy jsem cvičil a stravoval se pouze podle sebe. Jakožto člověk se soutěžními ambicemi jsem si nemohl vybrat lepšího trenéra. Znatelné zkušenosti a pohodový přístup je zárukou spokojenosti a skvělých výsledků.

 3. Dlouho jsem rozmýšlel, kterého trenéra oslovit, tak, aby me dovedl k vytouženým výsledkům a musím říct, že Pavel byl a je ta nejlepší volba.
  Trénink pod jeho vedením je vždy na nejvyšší úrovni se spoustou rad, které jedince posunou. Během pauz mezi seriémi není problém pokecat o strastech života či úplných kravinách.
  Co se týče jídelníčku, vždy vyhověno potřebám jedince s kladným výsledkem.

  Za mne mohu Pavla jen doporučit.

 4. Spolupráci s Pavlem si nemohu vynachválit, je to člověk na svém místě. Předává mi spoustu cenných rad a svých osobních zkušeností, pomohl mi výrazně zlepšit techniku cviků. Co se týče jídelníčku, suplementace či tréninkového plánu vždy vše dávalo smysl a dokonale do sebe zapadalo. Osobní tréninky skvěle přizpůsobeny potřebám klienta, vřele doporučuji s Pavlem absolvovat trénink nohou 😀 . Pája je skvělý člověk a opravdový profík, ať už přístupem ke své práci nebo ke své vlastní kulturistické kariéře, proto ho považuji za svého mentora a jsem rád že s ním mohu spolupracovat. Maximálně doporučuji, určitě budete stejně spokojeni!

 5. Natku můžu jen doporučit. Sestavení tréninku super a hlavně chválím jídelníček, který zpestřil moji stravu o spoustu nových jídel, které chválil i můj manžel ??

 6. Spolupráce s Natálkou byla super! Naučila mne spoustu nových věcí, hlavně jak cviky dělat správně a kombinovat … O:) Co se jídelníčku týče- super varianty, jednoduché k přípravě a hlavně chutné! Za mě super vzor správné trenérky ! 🙂 Všem doporučuji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.